یادگیری گرامر انگلیسی

یادگیری دستور زبان انگلیسی

یادگیری گرامر انگلیسی به طور موثر می تواند یک کار چالش برانگیز باشد، اما چندین استراتژی وجود دارد که می توانید برای آسان تر و لذت بخش تر کردن این فرآیند استفاده کنید:

به طور منظم تمرین کنید. سعی کنید تمرین دستور زبان انگلیسی را هر روز به یک عادت تبدیل کنید، حتی اگر فقط برای چند دقیقه باشد.

استفاده از منابع متنوع: برای یادگیری دستور زبان انگلیسی از منابع مختلفی مانند کتاب های دستور زبان، وب سایت ها و برنامه های موبایل استفاده کنید. منابعی را انتخاب کنید که متناسب با سبک یادگیری و علاقه ی  شما باشد.

تمرکز بر یک موضوع در یک زمان: از تلاش برای یادگیری همه چیز در یک زمان اجتناب کنید. هربار روی یک موضوع تمرکز کنید و قبل از اینکه به موضوع بعدی بروید بر آن مسلط شوید.

  مطالعه: با خواندن کتاب، روزنامه و مقاله و گوش دادن به پادکست ها و ویدیوهای انگلیسی زبان، دستور زبان انگلیسی را در متن یاد بگیرید.

مکالمه داشته باشید: با افراد بومی یا سایر زبان آموزان انگلیسی وارد گفتگو شوید تا دستور زبان خود را در یک محیط واقعی تمرین کنید.

به دنبال بازخورد باشید: از معلم، معلم خصوصی یا شریک زبان خود برای شناسایی مباحثی که نیاز به پیشرفت و راهنمایی دارید، کمک بخواهید.

مرور و بازنگری: به طور منظم قوانین گرامری را که یاد گرفته اید مرور کنید تا درک و حفظ مطالب را تقویت کنید.

با پیروی از این استراتژی ها، می توانید گرامر انگلیسی را به طور موثر یاد بگیرید و مهارت کلی خود را در این زبان بهبود بخشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوست داری جدیدترین موضوعات مربوط به یادگیری زبان رو یکجا داشته باشی؟

ایمیلت رو وارد کن!

منابع و مطالب رو رایگان برات میفرستیم!

در ادامه

مطالب مرتبط

ریدینگ

راه های تقویت Reading

برای تقویت مهارت reading خود در زبان انگلیسی، می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید: 1. خواندن متون متنوع: با خواندن متون ساده شروع کنید و

حال ساده

همه چیز درباره ی زمان حال ساده

از زمان حال ساده زمانی استفاده میکنیم که بخواهیم درباره ی موارد زیر صحبت کنیم: ۱. اظهارات واقعی یعنی جملاتی که حقیقت اند. برای مثال:

پادکست زبان انگلیسی

پادکست برای تقویت listening

این پادکست از پادکست های کانال BBC و برای تقویت لیسنینگ و مهارت های دیگر زبان شما فوق العاده است!! برای یادگیری بهتر لغات این