نحوه ی تقویت اسپیکینگ با آهنگ

یادگیری زبان انگلیسی با آهنگ های زبان اصلی می تونه یه راه سرگرم کننده و موثر برای بهبود مهارت های زبانی شما باشه. چند نکته در مورد نحوه انجام این کار:

  1. آهنگ های ساده انتخاب کن: با آهنگ هایی شروع کن که اشعار قابل فهم و لغات ساده دارن. این به تو کمک می کنه تا ساختار اصلی جملات انگلیسی را درک کنی.
  2. با دقت گوش کن و متن آهنگ رو بخوان: آهنگ رو چندین بار گوش کن و همزمان متن اون رو بخوان. به تلفظ، آهنگ و ریتم کلمات دقت کن.
  3. همراه آهنگ بخوان: سعی کن آهنگ رو خودت بخوانی. این به تو کمک می کنه تا تلفظت را بهتر کنی و همچنین مهارت های گفتاری و شنیداری ات رو توسعه بدی.
  4. کلمات جدید رو پیدا کن: اگر به کلمه ای برخوردی که نمی دونی، اون رو در فرهنگ لغت پیدا کن و سعی کن معنی اش رو در متن آهنگ درک کنی.
  5. موزیک ویدیو ببین: موزیک ویدیوها می تونن ابزار مفیدی برای کمک به درک معنای آهنگ باشن.
  6. با یک دوست تمرین کن: دوستی رو پیدا کن که در حال یادگیری زبان انگلیسی باشه و با هم آواز خواندن و بحث درباره اشعار را تمرین کنید. این می تونه یه راه عالی برای بهبود مهارت های گفتاری و شنیداری شما باشه.

برای دسترسی به آهنگ های مختلف کلیک کن :)‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوست داری جدیدترین موضوعات مربوط به یادگیری زبان رو یکجا داشته باشی؟

ایمیلت رو وارد کن!

منابع و مطالب رو رایگان برات میفرستیم!

در ادامه

مطالب مرتبط

ریدینگ

راه های تقویت Reading

برای تقویت مهارت reading خود در زبان انگلیسی، می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید: 1. خواندن متون متنوع: با خواندن متون ساده شروع کنید و

حال ساده

همه چیز درباره ی زمان حال ساده

از زمان حال ساده زمانی استفاده میکنیم که بخواهیم درباره ی موارد زیر صحبت کنیم: ۱. اظهارات واقعی یعنی جملاتی که حقیقت اند. برای مثال:

پادکست زبان انگلیسی

پادکست برای تقویت listening

این پادکست از پادکست های کانال BBC و برای تقویت لیسنینگ و مهارت های دیگر زبان شما فوق العاده است!! برای یادگیری بهتر لغات این